Úspěchy žáků ZŠ Jeseník

04.03.2019

Líbí se nám, když školy svým žákům nabízí kromě samozřejmé výuky i další doprovodné aktivity. Dávají svým dětem prostor k rozvoji, zlepšování individuálních dovedností, probouzí v nich zájem o nové znalosti a chuť na sobě pracovat, učí je chtít po sobě něco navíc a tak.
Když se podíváme jen na první dva měsíce nového roku na jesenickou základní školu, dostali její žáci solidní šanci zapracovat na sobě a zdokonalit se. Zaujala nás třeba zimní olympiáda ve školní družině, kde děcka přičichla k zimním sportům. To samé lze říci o aktivní účasti 35 dětí na populárním běžkařském projektu Lyžuj Lesy. Dobrou reprezentací školy byl třeba bronz na krajské soutěži v šachu. Na ZŠ Jeseník proběhlo školní kolo zeměpisné olympiády, žáci 5. a 9. tříd se zúčastnili okresního kola matematické olympiády. Zájem byl i o recitační soutěž pro děti I. stupně ZŠ. Bravo kantorky a kantoři, bravo děti.
Nechme děti trochu soutěžit, ať se otřískají a mentálně se připraví na reálný život, kde budou na trhu práce dnes a denně bojovat o svoje místo v konkurenci těch, kteří jsou zvyklí na sobě celý život pracovat.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.