Úspěch dřevěných hraček z Černé Vody

24.02.2018

Česká republika dala světu stavebnici Merkur, a Nová Červená Voda dala České republice Pišliky! Chytáte se? Tak ještě jednou - v Nové Červené Vodě žijí manželé Kvapilovi (Václav a Karin), kteří stojí za zrodem dřevěné figurky Pišlik a následně vznikem celého Pišlického světa. Ten je dnes kromě rozrůstajícího se portfolia dřevěných hraček tvořen také knihou a audioknihou Pišlické příběhy. Proklikejte si web https://pislik.cz/.
Pozor, tady není řeč o "pouhých" dřevěných hračkách, tady jde o designově originální, ergonomicky tvarované hračky (např. figurka, auto, traktor, ponorka, káča aj.), jež v dětech probouzí jejich fantazii. A jak je vše podpořené kreativně zdařilým pišlickým příběhem, buduje to mezi hračkami a jejich majiteli velmi pozitivní vztah.
Dřevěné produkty Made in Kvapilovi už dávno putují za hranice regionu a u maminek sklízejí obrovský úspěch. Pišlici jsou k dostání v obchodech po celé republice. Možná nevíte, že audioknihu Pišlické příběhy namluvil herec Ivan Trojan!
Jste-li rodičové, seznamte své ratolesti se 100% přírodními hračkami, fakt se jim to bude líbit. A vy všichni se zkuste inspirovat poselstvím otce Pišliku, Václava Kvapila: "Buďte sami sebou a dělejte, co vás baví.". Václav se tím řídí a podívejte, jaký užitek z toho máme.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.