Ukázková podnikatelská flexibilita CLEANLIFE

10.04.2020

Návrat do minulosti - je půlka března, vláda vám právě jediným rozhodnutím dost významně zkomplikovala byznys, kdy vás de facto odstřihla od vašich zákazníků v oblasti sociálních služeb. Když se vám tohle stane, máte asi dvě možnosti. Schoulet se do kouta a čekat, co přijde anebo vyhrnout rukávy a něco s tím proaktivně udělat, nějak "přezbrojit" firmu na jinou práci. Vždyť máte zaměstnance, o které nechcete přijít a na jejichž výplaty potřebujete vydělat.
Střih! Je 10. dubna a primárně úklidová firma CLEANLIFE je pod vedením Daniela Večerky kompletně přeorientovaná na výrobu zdravotnického materiálu a pomůcek, které jsou akutně potřeba v boji s koronavirem. Denně v CLEANLIFE vyrobí na 500 kusů polohovatelných ochranných štítů a připraví až 1000 litrů čistícího antibakteriálního gelu na ruce. Taky prodávají dezinfekční prostředek na podlahy, který si poradí s COVID-19. K tomu z Itálie promptně dovezli dávkovače dezinfekce, nabízejí parní čističe, dále přístroj na dezinfekci vzduchu a pozor, mají i jednorázové roušky a respirátory FFP1.
Proč to říkáme? Protože část tohoto sortimentu budou potřebovat obchody na Jesenicku jako povinnou výbavu, až budou otevírat svoje provozovny. Tímhle jim sdělujeme, že potřebné věci bez problémů nakoupí u jesenické firmy CLEANLIFE, zájemci pište na e-mail info@cleanlife.cz.
A má to ještě jednu rovinu. CLEANLIFE spustil na Donio.cz crowdfundingovou kampaň, na níž chce vybrat alespoň část peněz na pomoc, kterou na Jesenicku právě realizuje. Pokud se přidáte, půjde váš příspěvek na dezinfekční gely pro asi 600 seniorů 80+, dále bude rozdáno 2,5 tisíce gelů (150 ml) a všem, kteří pro svou práci potřebují obličejové štíty, jich bude 500 zdarma k dispozici. Výdejní místo bude v dřevěném stánku na Masarykově náměstí.
Podotýkáme, že všechno je to made in Jeseník, takže dobro na druhou.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.