Truhlářské kurzy pro milovníky dřeva

16.05.2018

Všichni známe tu léta opakovanou teorii, že Češi jsou národem kutilů. Zjevně na tom něco je, když nahlédnete do obchodů s hobby sortimentem. Jenže ne vše si člověk zvládne vyrobit, poskládat, postavit. Třeba pokud jde o nábytek a nemyslíme tím skládačky ze švédského nábytkářského řetězce začínajícím na I.
Jestliže trváte na tom, že židli, postel, nebo aspoň prkýnko prostě musíte mít made in svépomoc, máte šanci toho docílit pod dohledem šikovných kluků Honzy Marečka a Vítka Šibravy z Alternativního truhlářství https://www.alternativnitruhlarstvi.cz. Během víkendu Vás truhláři provedou úskalími truhlářského řemesla, včetně teorie o klíčové surovině - dřevu, přes představení potřebného náčiní a strojů, až po samotnou realizaci vašeho malého projektu, třeba stoličky. Kdo se chce prořezat až k vlastní skříni, či stolu, bude se muset do dílny objednat na celý týden, protože ani to není problém.
Kurzy jsou velmi populární a přijíždějí na ně lidé z celé republiky, vlastně už se plní podzimní termíny, tak popřemýšlejte, není-li na čase vyměnit vrzající postel ze novou a dřevěnou.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.