Tři ceny pro cestovní ruch v Jeseníkách

28.06.2020

Minulý víkend proběhla v Lysé nad Labem uznávaná výstava turismu Regiony 2020, kde se diskutovalo o letní sezóně, jak to může vypadat na nejnavštěvovanějších místech ČR a o tom, co mají podnikatelé v cestovním ruchu dělat, aby pro ně druhá půle roku byla co nejúspěšnější.
A kromě toho se v Lysé vyhlašovaly výsledky mezinárodní soutěžní přehlídky propagačních materiálů TURISTPROPAG, kde si hned tři ocenění odneslo sdružení cestovního ruchu Jeseníky. V kategorii slevové karty to bylo zlato za úspěšnou a turisty hojně využívanou Yes Card, díky které lze ušetřit na ubytování, v gastronomických zařízeních, na kulturních akcích i na zábavě konající se v našem regionu. Stříbro si Jeseníky odvážejí za trhací turistické mapy a bronzová medaile visí na krku Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu za povedené turistické noviny Jeseníky region.
Kéž budou tyhle tři diplomy povzbuzením pro zdejší cestovní ruch, který se právě teď pustil do dohánění jarních ztrát a má plné ruce práce s péčí o první prázdninové návštěvníky našich hor, tak ať se jim vede co nejlépe.

Foto (zdroj): Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.