Tomáš Rak se uchází o "Oskara" cestovního ruchu

02.02.2020

Jako jasně, jak si tady žijeme v takové té "jesenické bublině", snadno bychom si mohli myslet, že jsou Jeseníky nejzásadnějšími horami v zemi. Prostě proto, že vidíme to zlepšování služeb, zkvalitňování infrastruktury a tak. Ale pozor, ony ty Jižní Moravy, Šumavy, Česká Švýcarska, Vysočiny apod. do sebe taky vydatně investují, taky lákají víc a víc Čechů, Moravanů a Slezanů.
Co se dá o Jeseníkách od Králického Sněžníku po Nízký Jeseník spolehlivě říci je, že tu máme jistý subjekt, který se poctivě snaží, aby ten progres naší destinace přece jen byl o trochu větší. Tím subjektem je 'Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu' (J-SCR), jemuž skoro dva roky šéfuje Tomáš Rak. S jeho malým, ale výkonným týmem se mu povedlo dotáhnout už mnoho zajímavých projektů, a hlavně se mu podařilo spojit síly i s ostatními kraji (Moravskoslezsky, Pardubický), přes něž Jeseníky procházejí, aby propagaci hor sjednotili. Destinační management v podání J-SCR chce být o hmatatelných zlepšeních, efektivní propagaci a síťování subjektů ve zdejším cestovních ruchu podnikajících.
Z výše uvedených důvodů byl Tomáš Rak nominován do soutěže 'Osobnost cestovního ruchu - Holiday World Award 2019' pořádanou oborovým portálem COT (Celý O Tursimu). Až do půlnoci 9. února můžete Tomášovi dát hlas, pokud se ztotožňujete s tím, že jako člověk 19 let pracující v cestovním ruchu (z toho téměř 6 let jako obchodní ředitel Priessnitzových lázní), má Jeseníkům co nabídnout. Jeho případný úspěch v soutěži bude dalším zviditelněním našeho regionu a zcela jistě porcí motivace pro něj i jeho spolupracovníky. Vlastně on už je úspěch to, že se Tomáš Rak dostal mezi ty finalisty.
Hlasovat pro něj můžete tady.  

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.