Jak si to jesenická Česká spořitelna představuje ve 21. století

05.01.2021

JAK SI TO BANKY PŘEDSTAVUJÍ VE 21. STOLETÍ?
Kdysi to byly peníze zašité v matracích a je to pryč. Pak byly nejlepším finančním nástrojem vkladní knížky a kdo si na to dneska vzpomene? Teď jsme ve fázi, kdy nás banky přestávají vyhánět z kamenných poboček, a třeba v Jeseníku Česká spořitelna v červnu otevřela velmi moderní a klientsky přívětivou provozovnu. Myslíme si ale, že ta opravdová budoucnost se bude odehrávat přece jen jinak. Aktuálně tedy nejvíc na internetu a v mobilech, výhledově zřejmě v rozšířené virtuální realitě. Nebo se vám zdá, že dnešní mládež bude mít chuť vyřizovat něco s bankéři osobně, když už teď drtivou většinu svých potřeb, tedy včetně společenského kontaktu, řeší online?
Zdá se, že dosti podobně to vidí i Česká spořitelna, která jako reakci na nezvratné trendy spustila nové internetové bankovnictví George a k tomu pro svoje klienty přidala platformu Moje zdravé finance. S pomocí těchto dvou nástrojů budete ovládat svoje peníze naprosto s přehledem, pokud jde o platby, příkazy a tak, hlavně ale dostanete k dispozici řešení, které vás provede světem rodinných financí. Pokud nechcete, a to mladí nechtějí, zatěžovat svoji hlavu managementem osobního rozpočtu, můžete kupu z toho přenechat České spořitelně. Ta vám roztřídí výdaje do jednotlivých kategorií, takže hned víte, kolik peněz projíte, kolik utrácíte za oblečení, co vás stojí bydlení ... Pochopitelně nechybí nabídka jednotlivých finančních produktů banky, u nichž vám bude vysvětleno, jak nejlépe ten, který poslouží. Ale není to jenom o útratách, je to také o pojištění a investování do vlastní budoucnosti. A protože se banky budou muset transformovat do fintechový společností, Moje zdravé finance budou paletu služeb a témat rozšiřovat, zřejmě u nich nakoupíte telekomunikační služby, vyberete nejlepšího dodavatele energií anebo vybavíte kapesným svoji ratolest studující v zahraničí.
Bankovnictví 21. století přinese velkou evoluci, budoucí uživatelé bankovních služeb chtějí svobodu, čas pro sebe a svoje koníčky, na peníze se jím myslet nechce a vítězem bude ten, kdo je téhle nezbytností zbaví. Česká spořitelna k tomu má našlápnuto. 

TIP positivJE
Na tomhle unikátním místě vám budeme představovat společnosti, podnikatele či drobné živnostníky, díky nimž je Jesenicko tak skvělé místo pro život. Považujeme za užitečné vás seznámit se subjekty, za jejichž produkty či služby má smysl utrácet vaše peníze prostě proto, že za ně dostanete kvalitu. A považujeme za férové vám říci, že na těchto příspěvcích se naši partneři spolupodílejí. Tedy jde o komerční sdělení.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.