Auto BPK

05.02.2021

KDO CHCE KOMPLEXNÍ PÉČI O SVÉ AUTO, SERVISUJE V AUTO-BPK
Když trojice jesenických kamarádů Beníček, Píše a Král zakládala v roce 1991 firmu AUTO - BPK, byly to rané podnikatelské začátky naší země a oni možná netušili, že jejich značka tu bude i v roce 2019.
Tehdejší motiv byl jednoznačný, postavit kvalitní autoservis, který si na místě poradí s každou závadou. Později přibyla nabídka nových vozů značky Škoda a taky provádění oprav havarovaných aut v rámci pojistných událostí. AUTO - BPK, značkový nezávislý servis Bosch, je smluvním partnerem pro drtivou většinu pojišťoven působících na českém trhu.
Ostatně právě opravy bouraček jsou doménou největšího servisu na Jesenicku i dnes, kdy se tímto lidé kolem Vítězslava Staufčíka a Tomáše Krále zabývají. Jednají s pojišťovnami a jejich likvidátory a dělají vše pro to, abyste se od odtahu až po předání klíčků k opravenému autu nemuseli prakticky o nic starat. Na tomhle si 'BPKáčka' zakládají. Pracují se značkovými díly, mají na okrese technologicky nejlepší autolakovnu, jsou součástí značkových servisů Bosch a mají motivovaný tým mechaniků, který svými specializacemi pokrývá vše, co komplexní autoservis 21. století potřebuje mít - automechanici, elektrikáři, klempíři, lakýrníci ...
Vedle toho by pro vás AUTO - BPK chtělo být servisem první volby, pokud jde o pravidelné servisování a preventivní prohlídky vašich plechových miláčků. Chcete vyměnit olej a filtry, čelní sklo či přezout gumy se speciálním mytím kol, vyměnit brzdy anebo vyřešit závadu? Není problém, díky partnerství s Boschem a vyspělé diagnostice je jesenický servis schopen zvládnout 99 % vašich potíží s německými, francouzskými či asijskými auty. Ve firmě poslední aktivní spoluzakladatel pan Král starší k tomu říká: "My servisujeme auta tak, aby naši zákazníci mohli bezstarostně jezdit.".
Ačkoli AUTO - BPK je především kvalitní autoservis, tak i nadále platí, že jeho lidé vám dokáží asistovat při koupi nového vozu z koncernu VW. Kromě toho ve své provozovně prodávají české skútry značky Capirelli a přívěsné vozíky Agados.
Nechat se obsloužit profesionály z AUTO - BPK znamená být servisován týmem 20 lidí. Svěřit své auto téhle firmě, znamená být v péči servisu, který disponuje všemi potřebnými certifikacemi, chová se ekologicky a pracuje na tom, aby na trhu byl i za další desítky let.

TIP positivJE
Na tomhle unikátním místě vám budeme představovat společnosti, podnikatele či drobné živnostníky, díky nimž je Jesenicko tak skvělé místo pro život. Považujeme za užitečné vás seznámit se subjekty, za jejichž produkty či služby má smysl utrácet vaše peníze prostě proto, že za ně dostanete kvalitu. A považujeme za férové vám říci, že na těchto příspěvcích se naši partneři spolupodílejí. Tedy jde o komerční sdělení.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.