Tereza Furmánková dělá v Brně s modelkami

21.04.2019

Když napíšeme, že jesenická rodačka Tereza Furmánková podniká s krásou, můžete to pochopit jinak, než my to myslíme. Jenže jak to vystihnout lépe, když je řeč o hezkých holkách, které pracují jako hostesky? Ony na veletrzích zdobí stánky často úplně nudných firem. Ony se usmívají na konferencích plných upjatých kravaťáků. Ony musí strpět nemístné poznámky opilých chlapů v klubech a barech. Ony musí být profesionálky na každém večírku či společenské akci. Tak je to podnikání s krásou?
Podle slov samotné Terezy to mnoho agentur nedělá dobře, a proto si troufla vstoupit do složitých vod modelingu a hostessingu a v Brně rozjela v tomhle oboru vlastní firmu. Přiznává, že začátky byly těžké, zejména dát o sobě na konkurenčním trhu vědět, přesvědčit klienty, že vaše služby jsou na jiné lepší úrovni. K tomu potřebujete mít opravdu dobré hostestky, které nemají jen pěkný obličej.
Dnes má Terezina agentura Hostessmart v katalogu 35 holek, které je možné poptat na kteroukoli akci v Brně či Praze, a i tak se občas dostává do situace, že zájem klientů není schopna pokrýt z vlastních zdrojů a hledá hostesky i třeba k jednorázové spolupráci.
Nám se líbí, že se Tereza nebála a při zaměstnání se pustila do vlastního podnikání v oboru, ve kterém se už několik let jako hostestka sama pohybovala. A to je přece nejvíc, když člověk dělá, co ho baví. Tak zdravíme z Jeseníku do Brna.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.