Svalnatec z Mikulovic Pavel Kostorek má bronz z Mistrovství ČR

16.11.2021

Těžko najdete druhý sport tak výrazně fyzicky měnící aktéra, který ho provozuje. Pokud nebudete sarkasticky tvrdit, že v tom je doping, mohl by i nefanoušek kulturistiky uznat, že to musí být pořádná dřina, změnit si postavu tak, jak to zvládnou vrcholoví bodybuildeři. Ani si nedovedeme představit tu fyzickou dřinu se zvedáním železa.

Dřinu fyzickou, ale ještě více možná psychickou, si teď plnými doušky dává mikulovický Pavel Kostorek. Kulturista, který o víkendu získal moc cenný bronz z Mistrovství České republiky federace NABBA. Pódiové umístění mu navíc zajistilo automatickou nominaci na Mistrovství Evropy, jež hostí Praha. Bohužel pro Pavla už tento víkend, takže sotva se oklepal z osobního úspěchu v hale v Mladé Boleslavi, prodlužuje drsnou dietu a tvrdý trénink i na tenhle týden. Aby ze sebe na pódiu vyždímal maximum, trénuje teď dvoufázově, tj. ve 4.30 ráno a v 16.30 odpoledne!

A ještě se musí dodat, že o víkendu bral kromě bronzu z MČR ještě i stříbro v pohárovém klání federace WFF, kategorii 'men athletics'.

Když vidíme Pavlovy bicepsy, tak ho si budeme poněkud předcházet ;-)

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies