Studenti Jesenicka, chtějte do zahraničí a nechte si za to zaplatit

19.01.2021

Bereme úplně všechno, každou pomoc, každou podporu, každý příspěvek, bereme vše, co tahle společnost investuje do dětí. To oni, jejich vzdělanost, zkušenosti a světonázor povedou Česko, a taky Jesenicko, za pár let vpřed.

Studenti, i když je to teď složitější, zkuste najít studijní programy, která vás dostanou do zahraničí a jestli najdete, vyrazte, ale ještě před tím si to nechte aspoň částečně zaplatit od Olomouckého kraje. Ten má v rozpočtu nějakých 500 tisíc korun určených na přesně tohle - přispět jesenickým studentům středních, vyšších odborných i vysokých škol na studijní pobyty v cizině. Ta investice může být pro vás i pro kraj tím nejlepším, co se vám na škole stane. Hejtmanství přispěje až třemi tisíci měsíčně, a i když v zahraničí vydáte asi více, není ten příspěvek k zahození.

Jen na to nemáte moc času, uzávěrka žádostí je do pátku 22. ledna, tak skočte na internet, najděte si školu a vyplňujte žádost. Kompletní informace k dotaci najdete v .pdf níže.

#erasmus #studujvzahranici #studijnicesta #penizeprostudenty #podporastudentu #jajsemstudentzjeseniku #olomouckykraj #olkraj

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.