Jesenický gympl je druhý nejlepší v kraji

16.01.2020

Tleskáme všemu, co nějakým způsobem dokladuje kvalitu vzdělávání na Jesenicku, neboť úroveň zdejšího školství považujeme za dost důležitou pro pozitivní směřování regionu.
Teď se hezkou zprávou může pochlubit jesenický gympl, který je pro positivJE tradičním dodavatelem zajímavých lidí ;-) což ostatně taky svědčí o určité kvalitě. No, žebříčků a anket je mnoho, jenže soutěž 'Gympl roku' pracuje s hodnocením školy přímo stávajícími a bývalými studenty. Shodneme se asi, že tahle zpětná vazba má vcelku dobrou vypovídací hodnotu. Pokud absolventi říkají, že Gymnázium Jeseník je fajn, je to pozitivní zpráva pro aktuální studenty, plus je to signál pro osmáky a deváťáky, aby se na školu zašli podívat (Den otevřených dveří tu mají 29.1.) a seriózně zvážili podání přihlášky.
Krajské kolo celorepublikové soutěže přineslo pro Jeseník příjemné překvapení, v hlasování absolventů a studentů obsadilo jesenické gymnázium druhou příčku v rámci Olomouckého kraje, kde bylo hodnoceno celkem 20 gymnázií. První bylo Gymnázium Uničov, třetí Reálné gymnázium a základní škola Prostějov.
Tohle je uznání práce celého nejen učitelského sboru, tohle je poplácání po rameni, které by mělo každého z nás zahřát.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.