Štěpán Kozub má za práci (svatební) koláče

27.08.2019

Nám je stále záhadou proč se každé léto mluví o okurkové sezóně, že firmy jedou na půl plynu a tak, když většina lidí čerpá maximálně 2 týdny dovolené. To přece nevychází. Z trochu jiných důvodů mají léto volnější herci a herečky, divadla o prázdninách nehrají.
Jenomže, jste-li umělecký šéf ostravského Divadla Mír, které právě přes léto rekonstruuje hlediště, asi prázdniny úplně nemáte. Rodák z Javorníku, herecký talent k pohledání, Štěpán Kozub je právě v téhle roli. A k tomu je v roli vyšetřovatele v chystaném krimi seriálu Místo zločinu Ostrava. Ten se na TV obrazovky dostane zřejmě příští rok. A příští rok Štěpán začne točit celovečerní film Hrana zlomu, v thrilleru se určitě bude cítit jako ryba ve vodě. Víme, jak mu jdou role různých 'strašidelných lidí'. Mimochodem kvůli téhle postavě dost drasticky hubne, z plánovaných -14 kg už je na polovině. Borec.
V tom všem hektiku si ještě odskočil k účinkování v hudebním klipu k písni Fotky z výletu kapely Nedivoč. Kromě muziky jej doporučujeme i z výchovných důvodů, kam až může dojít přílišná honba za atraktivními selfíčky.
A blíží se start divadelní sezóny, snad si Štěpán stihl přes léto alespoň trochu odpočinout. Protože kromě jiného chystá svatbu! Gratulujeme ke všemu a ke všemu držíme palce do Ostravy!!!

Foto (zdroj): archiv Štěpán Kozub

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.