Štěpán Kozub hraje i v době koronavirové! Online

08.04.2020

Štěpána vám nemusíme představovat, teď ho můžete mít nakoukaného z TV seriálu 'Místo zločinu Ostrava', v níž tenhle javorničák umělecky působí. A to se nám právě líbí, jak se s přiškrcenou kulturou popasovává jeho domovské Divadlo Mír, a speciálně tamní herecká partička Tři tygři. Té je Štěpán Kozub členem a dlužno podotknout, že členem zábavným.
Tři tygři jsou na Ostravsku momentálně asi nejúspěšnější komediální a improvizační skupina, bez problémů vyprodávají ostravský klub Heligonka. Jenže to teď nemůžou, a přitom nápadů a fórů k pobavení mají taková kvanta. No, Albert, Robin, Vladimír, Martin a Štěpán 'Ultimativní tygr' našli způsob, jak (nejen) k Ostravákům dostat svůj břitký humor, spršku vulgarit, ale hlavně nevysychající proud fórů a skečů. Už 9x se svým fanouškům a divákům představili online prostřednictvím živého vysílání na youtubovém kanále Divadla Mír. Improvizované scénky 'Tři tygři' baví a rozesmívají skalní fanoušky i náhodné diváky, každou epizodu shlédnou desítky tisíc návštěvníků. Však ve čtvrtek 9. dubna od 20 hodin máte další příležitost shlédnout 'ostravackou šou' se Štěpánem Kozubem v hlavní roli, sledujte youtube kanál Tři tygři.
Ne snad, že by tohle měl být soumrak kamenných divadel, ale i tady musíme vyjádřit uznání, jak si některé kulturní instituce osvojily nové technologie a jsme rádi, že u toho máme "svého" člověka.

Foto (zdroj): archiv Tři tygři

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.