Sportovci Jesenicka, hlaste se

07.04.2019

Pravidelní čtenáři positivJE vědí, za jak důležitý považujeme sport. Jakýkoli - individuální x týmový, v jakékoli formě - profi x amatérsky, jakýmkoli způsobem - o medaile x pro dobrý pocit, kdekoli - venku x v tělocvičně ... A je hrozně moc důležité, aby byl sport co nejdostupnější.
Proto je fajn, že Olomoucký kraj připravuje koncepci rozvoje sportu, která by mu měla dát jednak odpověď na to, jaká sportovní zařízení a jaké sportovní kluby a týmy a subjekty v kraji, potažmo na Jesenicku existují a tudíž, jakým směrem by se měla ubírat z hlediska investic krajská podpora.
Na koncepci naváže plán pro roky 2019 až 2023. A protože na podporu sportu kraj vydává desítky milionů korun, bude užitečné, když se pokusí své peníze nasměrovat co nejefektivněji tam, kde opravdu poslouží. Snad se bude stavět více sportovišť, na kterých se bude opravdu sportovat, snad se přispěje oddílům, které ke sportu přitahují hlavně děti.
Pokud jste provozovatel sportoviště nebo šéfujete sportovnímu klubu, můžete se zapojit do tvorby koncepce zde.
Každopádně všichni jak jste tady, rozhlédněte se po sportovištích kolem sebe a řekněte nám upřímně, není skvělé, kolik příležitostí sportovat je tady už teď?
Posíláme pozdrav na Kraj a prosíme co nejvíce kaček na Jesenicko ;-)

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.