Spojení lokálních patriotů pivovaru Albert Michler a Rychlebských stezek

10.03.2024

Rychlebské stezky svou popularitou přispěly ke zrodu černovodského ekosystému, který vyrostl na bikerské komunitě přijíždějící za unikátní sítí přírodních trailů. Ubytování a gastro podniky těží z letní turistické sezóny, kdy se Černá Voda a její okolí plní vyznavači horských kol. Udržitelný cestovní ruch jako vyšitý.

O Základně bikového resortu je známo, že nevynechá jedinou příležitost, jak podpořit místní ekonomiku. Nemohlo to skončit jinak, než že se vloni otevřený minipivovar Albert Michler z Bukové u Bernartic okamžitě prosadil do pivní nabídky černovodských stezek. Aby ne, když jejich sládek vaří svrchně kvašenou jedenáctku Trejl. To ke spojení se stezkami přímo vybízí.

A protože se tým Pavla Horníka chystá o velikonočním víkendu na zahájení už své patnácté sezóny, přispěchal s reportem o své připravenosti i zmíněný výrobce českého národního nápoje: "Za pivovar chceme jen říct, že se taky moc těšíme, až to tam znova začnete drtit a co se týče vašeho oblíbeného "energy drinku" Trejl, tak vězte, že jsme ho od loňska ještě trošku před sezónou poladili.".

Je tedy zjevné, že bikeři kromě mazání řetězu musí navnadit i chuťové pohárky, aby byli připraveni, až přijedou ochutnat Rychleby.

Kamil Kavka
Foto (zdroj): Albert Michler akciový pivovar

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.