Speciální polotmavá HOLBA 13 pro vánoční trh

04.12.2019

Když vás tady máme přesvědčovat o tom, jak si nemáte nechat přes hlavu přerůst předvánoční shon, musíme vám nabídnout nějaký tip. Fajn, není problém, bude se vám líbit, však jde o pivo.
Pivovar HOLBA přichází se sympatickou náplastí na každoroční prosincové stresy, sládek Luděk Reichl totiž uvařil speciální Polotmavou 13, v níž se snoubí to nejlepší ze světlého a tmavého ležáku, které v Hanušovicích zkrátka umí. To dokazují četná ocenění z různých pivních soutěží. Receptura obsahuje 5 druhů sladů a několik chmelů, po napití budete objevovat chuť karamelu a jemné kávové tóny podtržené krapet větším řízem a příjemnou hořkostí. Mělo by to ve vás navozovat příjemnou vánoční atmosféru, a to ať si domů přinesete lahvovou variantu Polotmavé 13 anebo se na ni zastavíte s přáteli v některém z míst, kde Holbu čepují. U sklenice s čepicí se zcela jistě společně utvrdíte v tom, kolik dárků vám ještě zbývá nakoupit, kolik cukroví ještě musíte napéct, no a že stromky letos nejsou vůbec hezké. Klasika, jako každý rok, tak se kvůli tomu neštvěte, zase to dobře dopadne.
Každopádně vánoční lahvové balení '7x HOLBA Polotmavá 13 + sklenice' si v obchodě pohlídejte, slavnostního piva se uvařilo jenom 850 hl, takže bude k mání do vyprodání zásob.
Týjo, nepřestáváme být rádi za to, že v regionu máme tenhle pivovar se skvělým horským pivem. Dej Bůh štěstí.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.