Sláva lokálním podnikatelům a živnostníkům

15.09.2019

Často se na positivJE věnujeme zdejším podnikatelským šampionům, kteří jsou na Jesenicku třeba významnými zaměstnavateli anebo jsou v tom, co dělají, vážně dobří, a to daleko za hranicí okresu. A teď se schyluje hned ke třem soutěžím, jež tyhle úspěšné podnikatele hledají a pak oceňují. Právě teď můžete nominovat byznysmeny z Jesenicka do zřejmě nejprestižnější světové soutěže EY Podnikatel roku 2019. Už dvacetiletou historii má tahle soutěž v Česku a z jejího krajského kola mají zářez i zakladatel Česko-slezské výrobní pan Josef Žáček (v r. 2012) a majitel Fenixu pan Cyril Svozil (v r. 2013). Nemáte nápad, koho za Jesenicko nominovat za letošek?
Anebo tu máme Živnostníka roku a Firmu roku, ti se taky brzo ozvou s výsledky za Olomoucký kraj a bacha, mezi nominovanými máme želízko, 'návrháře kuchyní' z Gastro Mach. Příběh téhle rodinné firmy je též působivý. A působivý je i příběh YES CHIPS, kteří ale "dezertovali" do Moravskoslezského kraje, za nějž jsou nominováni. Neva, pořad je bereme za naše!
My bychom ale chtěli připomenout také ty živnostníky, kteří třeba nejsou tak velcí, aby zaujali porotu těchto soutěží, a přitom pracují na něčem úžasném anebo prostě poskytují prvotřídní služby. Je libo schopného instalatéra, šikovného automechanika, pracovitého zedníka či zručného truhláře? Máme je, tak si na ně vzpomeňte, doporučujte je svým přátelům. A víte co, napište o nich i nám, třeba pak jejich příběh nabídneme všem čtenářům positivJE. 

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.