Síť odborníků 'Platinn' dostupná i pro jesenické firmy

19.08.2020

Jak již z positivJE víte, jsme zapojeni do aktivit Inovačního centra Olomouckého kraje (ICOK), s nímž chceme na Jesenicku podporovat začínající podnikatele a pomáhat malým a středním firmám, které se na trhu utkávají s často lépe vybavenými globálními hráči.
Teď inovační centrum dostává do rukou nový nástroj - platformu Platinn (PLATform for INNovation), což je síť expertů - zkušených vrcholových manažerů, úspěšných zakladatelů firem a nezávislých konzultantů, kteří jsou připraveni zdejším společnostem pomáhat a radit ve specifických oblastech jejich podnikání. Tito odborníci za sebou mají byznysové úspěchy, těžká rozhodování, nastavování procesů, rozpočtování či tvorbu obchodních strategií, zkrátka mají dost zkušeností, o něž se v roli konzultantů a mentorů ochotně podělí i s firmami na Jesenicku.
Podotýkáme, že Olomoucký kraj je šestým regionem, v němž síť Platinn působí a positivJE se těší, jak některou z místních firem propojí s externím poradcem Platinn, třeba kapacitou na zahraniční expanze, rozvoj lidí, financování nebo řízení firmy. Bez zajímavosti není, že takového odborníka může malá/střední firma dostat za velmi zajímavých finančních podmínek. A ohlasy z regionů, kde už Platinn působí, jsou plné úspěšných příběhů, positivJE je chce i tady.
Pokud jste malá, střední firma a tahle příležitost se vám zamlouvá, ozvěte se nám anebo si naplánujte 3. září cestu do Olomouce, kde v budově Olomouckého kraje bude seminář představující konzultační program Platinn.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.