Simona Kamešová ve finále Miss

25.05.2019

Člověk (zejména chlap) aby se dneska bál pochválit fyzickou krásu ženy. Těch kampaní a antikampaní jede ve světě několik a nás by velmi mrzelo, kdyby vedly k tomu, že přestaneme ženám, dívkám a dámám říkat, že jsou hezké. Snad nám s tím pomůžou různé soutěže krásy, i když ty jsou taky subjektivní.
No ale co, když už tady je třeba 'Miss OK' a Jeseník v ní má finálové zastoupení Simonu Kamešovou, pochlubit se tím musíme. Sedmnáctiletá studentka jesenického gymnázia, která je rodilou pražačkou, leč Jeseník ji a její rodině před lety prostě učaroval, se přes krajské semifinálové kolo dostala až do finále, kde si to o korunku Miss OK rozdá s dalšími dívkami. Velké finále proběhne 1. června na zámečku v Mikulově a vy byste Simonu mohli podpořit už teď v online hlasování o titul 1. Vicemiss MISS Sympatie 2019, lze to na tomto linku.
Dva roky před maturitou je to pro Simonu veliký test a ač má jako dlouholetá jesenická mažoretka vystupování v malíku, tohle je trochu vyšší level. My tušíme, že tuhle zkušenost v životě zúročí, tak my bychom jí pro teď popřáli úspěch v modelingu, když po něm tak jde a ať se jí příští sobotu zadaří. Držíme palce.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.