Síla komunity Rychlebských stezek láme rekordy

29.03.2020

Ze dvou důvodů čtěte dál! Někteří se možná poprvé seznámíte s tím, jak funguje platforma Hithit. Ta umožňuje lidem s nápadem, ale bez peněz, získat prostředky třeba na svůj projekt, ať jde o umělce, designéry, vývojáře či kreativce. Veřejnost v roli jakýchsi "investorů" může věc finančně podpořit, aniž by si tím kupovala podíl na budoucím zisku.
Sílu Hithitu právě teď testují Rychlebské stezky, jimž ekonomický zásek udělal koronavirus. Je to prosté - nejezdí se, nefunguje Základna, nevydělávají se peníze na provoz, údržbu a rozšiřování stezek, a to znamená problém, nejasnou budoucnost. Pavel Horník dal s týmem hlavy dohromady, co že si s nemožností zahájit sezónu počít a vyřešili to vpravdě bravurně. Pověsili svůj nápad - do léta postavit nový trail (když seženou peníze) - na Hithit, a za den měli vybráno potřebných 400 tisíc. Ty jim vrací klidný spánek a do rukou nářadí, jímž do půlky léta postaví klíčové sekce zcela nového trailu Jestřáb. Tempo, s jakým komunita kolem Rychlebských stezek přispěla přes Hithit, patří k jedněm z nejrychlejších na téhle platformě.
Místní, jestli někdo potřebujete okolo svého B2C byznysu postavit loajální zákazníky, inspirujte se od černovodské party nadšenců, jak na to.
Zpět ke kampani Rychlebských stezek. Za den(!) vybrali 102 % požadované částky a sbírka běží dál, jen Pavel Horník aktualizoval plány, jak s penězi naloží. Tedy vybere-li se celkem 700.000, dostanou bikeři kompletního Jestřába. Přibude-li ještě dalších 150.000 a ono to není nereálné, postaví kopáči i speciální lajnu TyranosaurusRys.
Jen pro vaši informaci, v době, kdy píšeme tento článek, je vybráno 641.167 Kč. Neuvěřitelné! Ale vlastně zasloužené, nikdo to pro svoje "zákazníky" nedělá upřímněji, než Pavel Horník a spol. Nikdo nedostane na jedno místo 100 brigádníků, kteří o víkendu zadarmo tahají šutry, kopou lajny, modelují klopenky...
Komu je blízký svět tlustých plášťů a rovných řídítek, nechcete se do sbírky zapojit? Najdete ji tady. Fanoušci stezek, jste frajeři a frajerky!

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.