Rok s positivJE

31.12.2018

To, co začalo 1. ledna 2018 jako hec, osobní výzva (psát po dobu jednoho roku jednu pozitivní zprávu z Jesenicka denně), se během 365 dnů vyvinulo ve velmi zábavnou aktivitu. Vědomí, že každý den musím, bylo dostatečnou motivací a po roce vím, že těch šikovných lidí, na nichž závisí budoucnost Jesenicka, je tady mnohem více, než jsem si na začátku myslel.
A příběhy úspěšných lidí s vazbou na náš region jsou zjevně tím, co vás čtenáře baví nejvíc. Neskromně doufám, že se mi podařilo vám představit hodně zajímavých osobností, v některých případech vám třeba doposud neznámých. Jsem optimistou, pokud se dívám na výčet lidí, o nichž positivJE teprve chce psát. Jsou mezi nimi velcí, malí i mikro podnikatelé, umělci, sportovci, srdcaři milující tenhle kraj, lidé se silným sociálním cítěním, naděje i talenti, mladí, starší ... Nemám o Jesenicko strach.
Vám všem, kteří positivJE sledujete pravidelně či nahodile, moc děkuji za pozornost a čas, který jste mi věnovali. Celému okresu přeji, aby byl příští rok zase o něco lepší než ten právě končící. Bude mi potěšením o tom nejlepším z Jesenicka psát i v roce 2019.
Pokud o positivJE "ztratíte slovo" u svých přátel a ti nás začnou sledovat na webu či Facebooku, zvětšíme tu pozitivně smýšlející část obyvatel Jesenicka. Díky.

Kamil Kavka

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.