Rekonstrukce sportovního areálu na gymplu

05.11.2018

Kdo z vás měl teď někdy šanci podívat se do budovy jesenického gymnázia, asi nám dá za pravdu, že tahle klíčová škola okresu potřebuje od svého zřizovatel, Olomouckého kraje, mnoho investic, aby mohla konkurovat středním školám v kraji.
Vlastně je malý zázrak, jakých úspěchů žáci školy dosahují při různých soutěžích a nemyslíme tím jenom vyhlášené roboty. To si pak můžeme jenom představovat, kde by škola byla, kdyby se jí od kraje dostalo "neomezených" financí.
Tak se pojďme zaradovat z toho, že se gympl dočká velké rekonstrukce svého stařičkého venkovního sportovního areálu. Díky investici přesahující 7 milionů korun dostane sportoviště nový běžecký ovál, pískové doskočiště, venkovní lezeckou stěnu a nezbytné zázemí. Radost z toho mají minimálně všichni studenti sportovních tříd gymnázia, u ostatních bude záležet na tělocvikářích, že, Emile ;-)
Za positivJE dodáme, že v listopadu chceme na půdě gymnázia odstartovat seriál setkání studentů se zajímavými lidmi našeho regionu, kteří ve svém oboru dosáhli něčeho velikého. V rámci akce 'positivJE MOTIVATOR' se můžete těšit na příběhy podnikatelů, sportovců, zakladatelů, umělců a dalších.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.