R27 - Zdravé mlsání z Jeseníků

21.09.2018

Nejde přehlédnout, jak se v posledních letech mění stravovací návyky Čechů. Ačkoli je revoluce pozvolná, v kuchyních je více žitného či kváskového chleba, někde jsou zcela bez pečiva, u šunky si hlídáme obsah masa, snad se dá říci, že přibylo ryb i čerstvé zeleniny a ovoce. Ale mnoho z nás jde ještě dál. Užíváme tělu prospěšné doplňky stravy, zcela vynecháváme sladké a tučné, jen v té spotřebě alkoholu ne a ne ubrat.
'Zdravé mlsání z Jeseníků' - tenhle reklamní slogan zdobí mladou firmu Evy Rašnerové R27, která se v roce 2015 pustila do komerční výroby a prodeje zdravé výživy. V rodinné manufaktuře v České Vsi Rašnerovi vyrábějí oříškové krémy, za studena lisují oleje ze slunečnic, dýňových a lněných semínek ... hitem jsou datlové tyčinky různých příchutí, které jsou rychlou a zdravou energií. Vše je ruční práce a samozřejmě bez přidaných cukrů, barviv a konzervantů. Pokud navštívíte značkovou prodejnu R27 v České Vsi (vedle parkoviště u krytého bazénu), anebo zavítáte do koutku R27 v rámci potravin U Adama na Masarykově náměstí v Jeseníku, budete moci nakoupit mnohem širší sortiment potravin pro přípravu zdravých pokrmů, jako jsou kaše, vločky, cereálie, luštěniny, netradiční mouky a mnoho dalšího. Nově R27 umožňuje i bezobalový nákup, kdy nakupujete levněji, a hlavně ekologičtěji do vlastních dóz a sklenic.
Rašnerovi pomalu a jistě rozšiřují portfolio, budují prodejní síť, vše kolem zdravějšího stravování je nesmírně trendy. Podle nás mají našlápnuto k velmi radostné budoucnosti. Tak prosím vás něco od nich vyzkoušejte, nás uhranuly datlové tyčinky. Moc moc fandíme!

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.