Připravte své děti na globalizovaný svět

29.06.2018

Jo jo, i Jesenicko je součástí dnešního světa, přestaňme se schovávat za nějakou izolovanost regionu. Ostatně globalizaci je úplně fuk absence tunelu pod Červenohorským sedlem. To je přece dobře, co?
Ovšem uspět v dnešním světě vyžaduje pracovitost. Mezi základní dovednosti nesporně patří nezbytnost ovládat alespoň jeden světový jazyk, nejsnadnější se jeví angličtina. Spolek Myslík má mezi hlavními úkoly snahu zvýšit dostupnost výuky angličtiny na Jesenicku. I proto od nového školního roku přichází s volnočasovým kroužkem 'Odpolední angličtina v pohybu', který pro děti 1.-3. třít ZŠ poběží od pondělí do čtvrtka na ZŠ Jeseník.
Cílem je utvoření malé skupinky dětí (7), kteří budou trávit 4 dny (13-16hod.) v přírodě a přitom se budou hravou formou učit anglicky. O zábavný program i výuku se postará Vanessa Rovi, rodilá mluvčí z Brazílie, která na Jesenicku žije. Sama má dvě děti, se kterými se pilně učí česky ;-)
Pro více informací navštivte web Myslíka, kde v sekci 'Škola' najdete potřebné informace. A celkově se mrkněte na množství a dostupnost zájmových kroužků, v září bude z čeho vybírat.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.