Premiéra klipu Natálie Rottrové

08.11.2020

Až jednou na positivJE budeme sestavovat žebříček inspirativních žen Jesenicka, rozhodně do něj nominujeme Natálii Rottrovou. Když jsme o ní psali loni v červnu, byla to kromě odhodlané hudebnice taky tělem a duší holka ponořená do své tehdejší práce v sociálním sektoru. A dnes? Vášeň pro muziku samozřejmě zůstává, změnil se pracovní obor - nově proniká do tajů produkce a public relations. Jako by nám zase chtěla podat důkaz o tom, jak si se životem dělá, co chce. Mimochodem za sebou má už tři Svatojakubské cesty do Santiaga de Compostela. To už se o sobě člověk něco napřemýšlí.
Jesenická frontmanka kapely NoeRoads je taky spolutvůrkyně akustického projektu s písničkářem Pavlem Špirkou. Koncertů si v létě užila dosti, stihla objet Olomouc, Ostravu, Brno, Šumperk, ale i domovský Jeseník a Zlaté Hory.
Pro nás je Natálie především charismatickou umělkyní, a ty to mají jako celý hudební průmysl aktuálně hodně na pytel. Odkázáni jsou leda na online koncertování a nahrávání nových songů. A co my můžeme udělat víc než vám říct o tom, co chystá ona. Chystá vydání už 5. singlu a premiéra klipu 'Somebody else' je naplánována, jaká náhoda :-) právě na dnes, na 17.00 hodin. Písnička je jakousi ódou na podzim, tak trochu gejzírem zpěvaččiných emocí, v nichž se vyzpívává z toho, že má být více sama sebou, míň řešit to, co si o ní myslí okolí a tak. No, nám se nezdá, že by Natálie byla málo sama sebou ;-)
Klip si pustíte po páté hodině.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.