Pozitivní offline Vánoce

24.12.2020

Nikdy bychom od sebe nečekali, že vám budeme dávat takové doporučení, ale když ona se podstatná část roku odehrála v dosti podivném režimu, jemuž kromě obav o zdraví, o práci a o příjmy, dominovalo slovo ONLINE.
Tipujeme, že nákup dárků u vás proběhl hodně online, což je škoda vůči místním kamenným obchodům, nicméně doufáme, že to bylo to poslední online, co jste do 23.12. řešili, a že Štědrý den a následné dva vánoční svátky máte v plánu si užít co nejvíc OFFLINE. Totiž naše těla rozhodně digitální detox potřebují. Zvláště, když je po svátcích čeká detox stravovací a od Nového roku skoro určitě nějaká dieta :-)
Prosíme vás, nechte ty internety v klidu aspoň tyhle 3 dny. Sedněte si na zadek, hoďte nohy na stůl, koukejte na pohádky, cpěte se cukrovím, a co vám PES dovolí, buďte se svojí rodinou a blízkými. Třeba i v rouškách, ale rozbalujte dárky, povídejte si, smějte se, radujte se ze společných chvil... na tohle jsou Vánoce těmi nejlepšími kulisami.
Úkoly a starosti nechte na 28. prosince a později.
Máme rádi Vánoce, máme rádi vás.

#vanoce #stedryvecer #darecky #stromecek #krasnevanoce #offlinevanoce #digitalnidetox #krasnevanoce #odpocintesi #jezisek #pozitivnivanoce #prekvapeni

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.