positivJE WORKSHOP #1 pro podnikatele

05.03.2020

Ať jste drobný živnostník vystavující 3 faktury měsíčně, firmička o pěti zaměstnancích anebo společnost o dvou stovkách lidí, může se vás týkat chystaná aktivita positivJE. Opět za asistence Inovačního centra Olomouckého kraje OK4Inovace vykopneme poslední březnový čtvrtek (26.3., od 17.00 hod.) nový koncept, měsíční seriál byznysových workshopů.
A hned první epizodou míříme na majitele a zakladatele firem, živnostníky, manažery a vedoucí pracovníky, kteří mají na starosti interní procesy, obchod, marketing anebo personalistiku. Proč právě tohle? Protože jsou to důležité oblasti mající vliv na ekonomickou kondici podnikatelů a firem. Se všemi, kteří mají zájem, chtějí se posouvat a hledají inspiraci, chceme sdílet zkušenosti od těch nejlepších.
Toho 26. března se do sálu nové knihovny v Jeseníku přijdou podělit o svoje 'best practices' tři dle našeho soudu velmi relevantní firmy.
S tématem 'umělá inteligence v podnikání' vás zasvěceně seznámí provozní ředitel M.B.A. Finance Jakub Zetek. Možná vás zbaví strachu z AI, protože v MBAčku všechno začalo excelem a ač vám to téma zní poněkud vědecky, ve skutečnosti to tak nemusí být. Pořád je to o úsporách nákladů, růstu tržeb, případně obojím.
Druhým řečníkem bude Mirek Ambrozy, zakladatel Wristbanditos (ID pásky), jehož obchodní odvaha udělala z lokální jesenické firmičky respektovaného evropského výrobce identifikačních pásků, což může znít banálně, ale klíčové je to obchodní uvažování a je úplně jedno, co prodáváte.
Jestli považujete za zásadní faktor podnikatelského úspěchu kvalitu svých zaměstnanců, tak se vás bude týkat třetí příspěvek, se kterým do Jeseníku přijede Lubomír Zimovčák, zástupce HR oddělení České spořitelny. Pohovoří o tom, jak pečují o zaměstnance v největší české bance, což třeba není srovnatelné s vašim malým byznysem, ale rozhodně tam můžete pochytat spoustu inspirace a zajímavých doporučení, co z moderního HR můžete implementovat u vás.
Brzy se ozveme s dalšími informacemi, každopádně koho se to může týkat, zapište si prosím termín 26.3., no a třeba nám na e-mail positivje@positivje.cz pošlete rezervaci (jméno, firma, počet míst). Kapacita je limitována a pro vás je to zadarmo ;-)

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.