positivJE MOTIVATOR odstartoval Tomáš Posker

08.12.2018

Prakticky každý den se zabýváme mapováním osudů a životů úspěšných lidí, kteří mají vztah k Jesenicku. Někdy nám jejich kariéry přijdou naprosto učebnicové, jindy jsou příběhy těchto lidí plné paradoxů nebo náhod. V každém případě máme obrovské nutkání vyprávět o nich častěji a více, protože jsou tak inspirativní.
Proto jsme jesenickému gymplu nabídli sérii přednášek 'positivJE MOTIVATOR', na něž budeme v přibližně měsíčním intervalu zvát malé i velké podnikatele, úspěšné sportovce, umělce, vlivné osobnosti i srdcaře, kteří přímo či nepřímo dělají Jesenicko lepším.
Symbolickým otvírákem doufejme nekonečného seriálu positivJE MOTIVATOR se v úterý 4. 12. stal Tomáš Posker. Jesenický rodák, zakladatel několika firem v technologiích a aktuálně řídící společnost Oscar Senior, která se (nejen) z Jeseníku snaží prorazit do světa s platformou pro seniory. Ve velice otevřené zpovědi studentům poutavě odvyprávěl svůj byznysový životopis a vůbec se nebál průšvihů a chyb, kterých se dopustil.
Formát positivJE MOTIVATOR by se rád rozšířil na další střední školy, výhledově se dostal i k široké veřejnosti, však ať nás motivují příběhy úspěšných lokálů, co jsou v něčem dobří. To oni mají Jesenicko skoro vždycky hluboko ve svém srdci, jak to v positivJE máme rádi.
Dejte nám vědět, co si o naší snaze myslíte a povězte, jestli by vás takové povídání zajímalo. Děkujeme.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.