positivJE MOTIVATOR #8 Jakub Zakrzecki

02.10.2019

Už i positivJE MOTIVATORu začal školní rok a s pořadovým číslem osm se se svým na změny plnotučným příběhem vypravil na střední průmyslovku strojní a stavební a pak na gymnázium Jakub Zakrzecki.
Původem Opavák, jehož však práce a později láska (nejen k horám) zavála do Jeseníku. V něm začínal coby právník ve společnosti M.B.A. Finance, kde se později vypracoval až na šéfa provozu. Následoval posun do horních pater téhle mezinárodní korporace a v ní cestování a práce v některých pobočkách, jako třeba v Rusku, Kazachstánu, Indii, Indonésii, na Slovensku... Po MBAáčkách přišla startupová éra, v níž Jakub zkoušel prorazit v technologickém byznyse, pro změnu v Asii a Kalifornii. Aktuálně poslední kariérní posun je motivovaný touhou dělat něco hmatatelného na Jesenicku. Koupením Penzionu Bobrovník se z Jakuba stal "hospodář" mající chuť vstoupit do zdejšího cestovního ruchu. Bobrovník nikdy nebude pouhým penzionem a restaurací, třeba už teď v něm Kuba má půjčovnu skialpů a pořádá různé cestovatelské přednášky, čímž se mimo jiné motá kolem svojí veliké vášně - horolezectví. Má toho slezeno už hodně nejen v Evropě, Asii i Americe, jednou to třeba dá až na Everest nebo jinou osmitisícovku.
Jakub se na sobě změnami a životem sám učí a taky rád motivuje lidi kolem. Hlavně jak důležitá je pro lidi neustálá snaha dosáhnout rovnováhy mezi pracovním, rodinným a osobním životem, neboť je přesvědčen, že právě tenhle nedosažitelný trojúhelník dělá člověka šťastným.
O tom a mnohém dalším Jakub neotřele povídal na dvou středních školách a vy můžete záznam přednášky shlédnout na positivJE TV.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies