positivJE MOTIVATOR #7 Roman Placzek

09.07.2019

Na konci června měl positivJE MOTIVATOR dvojzastávku na gymnáziu a strojní a stavební průmyslovce, aktérem přednášky byl skvělý jesenický violoncellista Roman Placzek. Možná i proto, že Roman už několik let žije ve Spojených státech amerických, kde hojně přednáší o svém živobytí a vášní - hudbě, naplnil svoje vystoupení vrchovatě tím, čím chce MOTIVATOR být - motivací.
Na positivJE TV můžete shlédnout záznam z gymplu, kde plná učebna studentů na konci školního roku(!) hltala každé jeho slovo, a že byl Roman opravu vtipný. Opět, jako všichni dosavadní hosté positivJE, nepřišel posluchačům pouze povyprávět svůj zajímavý osobní příběh, on na svojí kariéře demonstroval, jak se mladí lidé mají postavit ke svému životu, pokud v něm chtějí být úspěšní a šťastní, jak v budování kariéry mají pracovat se svými dovednostmi a talentem, jak se mají prezentovat a prodat ... Mnoho bonusových informací si z přednášky museli odnést ti, kteří to chtějí zkusit v USA, ti dostali informace doslova z první ruky.
Najděte si 45 minut a poslechněte si poutavé povídání jesenického rodáka, který dělá Česku dobré jméno za oceánem, kde se vedle vážné hudby živí jako překladatel pro slovutný Hollywood. Ano, třeba Teorie velkého třesku běžící na Netflixu je opatřena jeho CZ titulky.
A protože tenhle Roman Placzek docela připouští svůj návrat na Jesenicko (jednou), rýsuje se nám na obzoru další solidní posila ;-)

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.