positivJE MOTIVATOR #14 Jakub Vodák

15.04.2020

Ano, zavření škol nás v březnu paralyzovalo, ale na duben už jsme se zvládli zkoncentrovat na živý přenos MOTIVATORu. S kým jiným bychom to technicky zvládli lépe, než s člověkem z oboru IT ;-)
Jesenický (dnes pražský) Jakub Vodák vystudoval pozemní stavitelství na eMku, pak šel na VŠ a dneska je projektovým manažerem v přední české technologické firmě STRV, která se zabývá zakázkovým vývojem mobilních aplikací a webů. Třeba teď dělají na projektu 'Live Penalty', kdy vy přes mobilní aplikaci střílíte pokutové kopy na reálného brankáře. Je to něco, o co se zajímají světové fotbalové kluby, to může být pecka.
MOTIVATOR číslo 14 lze tak chápat jako nenásilnou propagaci IT průmyslu a práce v něm. Jakub by mohl povídáním o své úspěšné kariéře nadchnout pro moderní technologie další holky a kluky, slibuje to totiž skvělou budoucnost. Ostatně, přesvědčte se sami, Kubův příběh jo plný důkazů o tom, jak si technologické firmy váží svých zaměstnanců, a že když jste v něčem fakt dobrý až nepostradatelný, váš zaměstnavatel vás náležitě ocení.
Na videozáznam positivJE MOTIVATOR #14 se podívejte níže.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies