Porazte nachlazení díky bylinám od VS Rychleby

20.01.2020

Jasně, že zdravotní trable typu nachlazení a chřipka můžete rychle vyřešit některým z desítek přípravků, které vám ochotně prodají v každé lékárně. Nebo můžete zvolit přístup k tělu šetrnější a nasadit do léčby byliny.
Patříte-li do druhé skupiny, pak hlavně vám je určeno krátké představení lokální manufaktury VS Rychleby. Provozovna ve Velké Kraši zpracovává ve zdejší přírodě rostlé byliny, které jsou po ruční sklizni, nasušení a zabalení expedovány, teď připraveny pomáhat vám od všech těch zimních viróz, u chlapů rýmeček.
VS Rychleby, coby nositel certifikátu 'Jeseníky - originální produkt', využívají skvělých přírodních podmínek tady v okolí Velké Kraše, kde sbírají všechny ty kopřivy a šalvěje a meduňky ... Snad na ně pracovnice firmy nemusí chodit v duchu rad babek kořenářek v noci ;-)
Nakupovat můžete v některých obchůdcích orientovaných na lokální produkty anebo na pár kliknutí nakoupit pohodlně na e-shopu, kde najdete kolem čtyř desítek položek. My vám dnes doporučujeme bylinkové čaje, jež připravíte s nasušených bylin. Najdete tu mátu, kopřivu, lípu, šalvěj, černý bez, řebříček, hluchavku a léčivé konopí. Je to v bio kvalitě, ale to jste určitě čekali.
K VS Rychleby vám ještě povíme, že firma splňuje kritéria pro statut sociálního podniku, na čemž se nám nejvíce libí snaha zaměstnávat výhradně místní lidi a taky motivace vykupovat surovin od zdejších pěstitelů.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.