Pomozte nám najít sportovce Jesenicka za rok 2022

22.12.2022

Konec roku je kromě Vánoc a Silvestra tradičně vylepšován o vyhlašování nejrůznějších anket a žebříčků. Máme tu jeden sportovní, kam máme tu čest navrhnout jména. Redakce positivJE se po celý rok s mnoha sportovci potkává, máme své kandidáty, ale stejně... Chceme poprosit i vás, jestli byste nepopřemýšleli, komu by slušel titul 'Nejlepší sportovec okresu Jeseník 2022'. Vyhlášeno je celkem 12 kategorií, to už dává slušnou šanci závodním sportovcům z Jesenicka vybojovat ocenění i mimo svá sportoviště :-)

Vyhlašovatel - okresní pobočka České unie sportu hledá úspěšné žáky a žačky, juniory a juniorky, muže a ženy, kolektivy, trenéry, osobnosti sportu, hendikepované sportovce, krajánky..., oznámena bude i nejlepší sportovní událost okresu Jeseník v roce 2022.

Napište nám na positivJE@positivJE.cz jména sportovců, kteří v tomto roce dosáhli významných úspěchů na národních či mezinárodních soutěžích, na celorepublikové úrovni anebo na nějakém speciálním závodě, my je zkusíme protlačit do "osudí" ;-) A neotálejte s tím, vaše tipy přijímáme do neděle 8. ledna. O výsledcích samozřejmě budeme na positivJE informovat.

Sport odjakživa patřil k Jesenicku, které má své mistry světa, olympijské účastníky, republikové šampiony a tak dále. Řekněte nám jen, kdo to má být pro rok '22.

Foto (zdroj): Unsplash 

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.