Podnikatelé v cestovním ruchu, dejte o sobě vědět

07.06.2020

Pokud se vám zdá, že se přestáváte orientovat ve všech možných podporách a restartovacích projektech pomáhajících cestovnímu ruchu, tak se vám to nezdá. Je jich hodně a je problém odhadnout, která z aktivit pomůže málo, a která hodně? Možná je pak logicky lepší být "všude". Jedno takové "všude" tu dneska máme pro ubytovatele, stravovací zařízení a provozovatele turistických cílů na Jesenicku.
Platforma www.PodporujCesko.cz sestavuje svým způsobem nekonečný katalog subjektů ucházejících se o přízeň českých turistů v blížícím se létě, kdy budou podnikatelé dohánět ztrátu z jarní zmařené sezóny. Nehraje se tu jen o ně samotné, hraje se tu také o pracovní místa v cestovním ruchu, na nějž je v okrese Jeseník navázaná nějaká ta tisícovka zaměstnanců. Považujeme za užitečné to připomínat. Vám totiž nic nebrání v tom, abyste svůj zájem, svůj čas, své peníze směřovali taky do místního cestovního ruchu - chodili na obědy a večeře do restaurací, na pivo do hospůdek, navštěvovali zdejší wellnessy, rozhledny, muzea a sportoviště, nakupovali lokální upomínkové předměty..., a to samé doporučovali i svým přátelům.
A pro ty, kdo mají IČO na některou z výše uvedených živností, máme doporučení registrovat se do iniciativy #PodporujČesko. Je to zdarma, naklikáte to jednoduše na internetu a dáte pár tisícům Čechů plánujících dovolenou v Jeseníkách vědět, že tu jste a zvete je k sobě.

Foto (zdroj): Chata Paprsek

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.