Pivotéka U Křížů ukazuje, jak podnikatelé neustále musí vymýšlet nové věci

24.05.2021

Máme takové své představy, jaká povolání jsou snové a jaksi nám do seznamu pořad padá práce s pivem. Jsou za tím dva faktory. Za prvé je pivo ušlechtilý nápoj, tak je kolem něj taková fajn aura. Za druhé je důležité, že trh s pivem je dejme tomu rostoucí (za covidu třeba ne, ale jinak jo).

Líbí se nám, jak za pozvednutím pivní kultury na Jesenicku stojí rodina Křížova, která už přes šest let provozuje jedinou zdejší pivotéku a odhodlaně zde bojuje nabídkou středních, malých i mini pivovarů proti supermarketové ofenzivě velkých pivních značek.

Že mají Křížovi podnikání v krvi potvrzuje i to, že se v prodejně neustále rozšiřuje řada zastupovaných značek a pořád se tu snaží něco vymýšlet. Před pár dny U Křížů zavedli stáčení zajímavých piv s sebou do PETek. Třeba v pátek byl na pípě Keprník a Clock, narazit tam ale můžete na prakticky cokoli z produkce českých řemeslných pivovarů. V regálech jesenické pivotéky za dobu její existence prošlo na tři stovky značek, a to nejen českých, kupa prodávaných piv byla uvařena v zahraničí.

Další zajímavou novinkou reflektující zákaznické návyky, je spuštěni vlastního e-shopu 'Pivní hub'. Tím jdou Křížovi naproti trhu e-commerce, který v době pandemie neuvěřitelně posílil. Vy tak máte šanci naklikat si piva do virtuální basy, a tu si vyzvednout na prodejně v Gogolově ulici anebo si nákup necháte dovézt domů (v rámci okresu Jeseník při nákupu nad 500 Kč zdarma, jinak za 50 kaček).

Teď přejeme co nejrychlejší ekonomické zotavení všech měsíce zavřených gastro podniků, ale vybízíme vás taky k návštěvě e-shopu pivnihub.cz, kde seženete mnohem víc, než piva z Plzně, Brna, Budějovice či Ostravy ;-) A propo, v Ostravě mají Křížovi pobočku!

Foto (zdroj): Pivotéka U Křížů  

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.