Pět let s positivJE

01.01.2023

Ohlížení se vzad nám není úplně vlastní, jak koukáme hlavně vpřed. Pětiletému výročí positivJE by ale malá rekapitulace možná slušela. Třeba by vás zajímalo, s jak malými ambicemi jsme 1.1.2018 zveřejňovali první pozitivní post na Facebooku. Původní plán zněl: "Po dobu jednoho roku napsat každý den jednu pozitivní zprávu o Jesenicku,". Jako důkaz, že to tady není tak špatné, jak se tehdy většinově tvrdilo. No, a do půl roku od spuštění jsme programovali webové stránky positivJE.cz :-o

Další kroky nabraly docela rychlý spád. Ukázalo se, jaký hlad je po dobrých zprávách. A došlo nám, že ono se těch dobrých věcí, o kterých pak ty dobré zprávy píšeme, na Jesenicku děje veliké množství. Například dnes čtete článek s pořadovým číslem 1828. ;-)

Brzo jsme si uvědomili, že prostor pro positivJE není jen na webu a sociálních sítích. Vylepšování image regionu, což byla naše prvotní vize, jsme zjednodušili na vylepšování regionu. To nám otevřelo velké pole působnosti.

Jelikož vylepšování Jesenicka stojí na jeho lidech, začali jsme ty, o kterých jsme na positivJE psali, brát na střední školy s motivačními přednáškami - positivJE MOTIVATOR. Na zajímavých lidech z regionu stavíme i program 'nejpozitivnějšího dne v roce' - positivJE FESTIVAL. S inspirativními lidmi z regionu si povídáme s mikrofonem - positivJE PODCAST... A doufáme, že díky práci pro Inovační centrum Olomouckého kraje, a díky kariérovému poradenství na jesenických základních školách, fakticky už i přispíváme k tomu, že úspěšných lidí na Jesenicku přibývá.

Právě to z naší práce dělá tu nejlepší práci na světě :-)

A nápadů na další rozkročení positivJE nosíme v hlavě pořád hodně.

Děkujeme, že naši práci sledujete, zůstaňte nám věrní.

Foto (zdroj): Unsplash

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.