Pedagogy z Jesenicka vystavíme přívalu inspirace, jak na kvalitní vzdělávání

22.11.2022

Žádné snahy o lepší Jesenicko se neobejdou bez zdejších vzdělávacích institucí. Její zástupce zveme na diskusní panel Moderní vzdělávání (24.11., 15-17 hod.), na kterém se pokusíme položit co nejvíce otázek vztahujících se k tématu kvality regionálního školství.

A odpovědi budeme dostávat od zkušených odborníků, jejichž přítomnost v Jeseníku dává tušit, že jim na nás záleží. Jak jinak si vysvětlit příjezd vedoucí kanceláře hlavního inspektora České školní inspekce Dany Pražákové, zakladatele soukromé Základní školy Jinotaj Lukáše Trčky ze Zlína, Radka Hanuše, experta na vzdělávání učitelů z Národního pedagogického ústavu nebo krajského radního pro školství Aleše Jakubce?

Společně s nimi se podíváme na data od PAQ Research, která prozrazují cosi o kvalitě našich základních škol. Odcitujeme něco z analýzy o budoucnosti pracovního trhu, na který školy naše děti připravují a budeme se snažit přinést účastníkům konference co nejvíce pozitivních impulsů do jejich důležité práce.

Cílem setkání je další malá podpora snah o neustálé zlepšování úrovně znalostí a dovedností, které dětem školy na Jesenicku s neutuchající energií předávají.

Svět kolem nás se mění, nejde na to nereagovat, tak se přijďte na diskusi o moderním vzdělávání podívat.

Vstupenky pořád jsou (i na online přenos), nakupujte na GoOut.

Foto (zdroj): Unsplash

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.