Pavel Nýdrle druhý na Živnostníkovi roku

18.10.2018

Soutěž Živnostník roku, kterou pod patronací České spořitelny vyhlašují Hospodářské noviny, je svým zásahem jedním z největších podnikatelských klání v zemi.
Před pár dny Olomoucký kraj vyhlásil Živnostníka a Firmu roku, přičemž v kategorii Živnostník roku Olomouckého kraje 2018 obsadil druhou příčku podnikatel ze Staré Červené Vody Pavel Nýdrle. Ten se svou rodinou provozuje Kozí farmu a penzion, a to je přesně to tvrdé každodenní podnikání s brzkým vstáváním, fyzicky náročnou ruční prací, péčí o zvířata a hosty ... a tohle vás musí sakra bavit. A Nýdrlovi to baví. V roce 2011 koupili opuštěný statek včetně rozlehlých pozemků, kde dneska farmaří se stádem koz, z mléka vyrábějí mléčné výrobky a ve dvou apartmánech vítají hosty ze všech koutů země. Inu, agroturistika stále táhne a jako host U Nýdrlů poznáte, že vás hostitelé rádi vidí. I proto se k nim lidé každoročně vrací. Kvůli krásné přírodě, kvalitnímu servisu a výbornému jídlu.
Stříbrné ocenění Živnostník roku dokládá, že podnikání nemusí být jen o maximalizaci zisku, jak praví dnes už možná poněkud zastaralá definice, stále více se prosazují poctiví a srdeční živnostníci, kteří svým podnikáním dělají lepším minimálně to místo, na němž žijí. Pro manžele Nýdrlovi tohle zatraceně platí.

Made in Jesenicko © 2023 positivJE. Všechna práva vyhrazena.