Ovlivněte vzdělávání na ZŠ Jeseník

06.10.2018

Pro své dítě chce každý to nejlepší, shodneme se? Budoucí lídři tohoto regionu vyrůstají na jednom z nejlepších míst na světě. Čistá příroda všude kolem, totální bezpečí, nízké riziko přírodních katastrof, velmi klidné sousedské vztahy, v dosahu všechny životní potřeby, dostupné školství ...
Nový ředitel ZŠ Jeseník Dominik Liberda dělá vše proto, aby vzdělávání na Jesenicku reagovalo na potřeby 21. století. V tuto chvíli se svým týmem připravuje koncepci alternativního vzdělávání. Cílem je od nového školního roku otevřít 1. třídu, v níž se budou aplikovat i jiné formy výuky, než dneska známe v klasických školách a rozšířit tak nabídku ZŠ Jeseník. Celé to má na povel Honza Hanulík, což je příslib toho, že škola přijde s dobrým produktem. No, a protože všechny formy alternativního vzdělávání do určité míry stojí a padají na angažovanosti rodičů, chce škola znát váš názor na tento nápad. Moc ráda by do konceptu zahrnula i vaše představy a očekávání. Vy, co máte předškolní děti nebo se živě zajímáte o kvalitu vzdělávání na Jesenicku, mrkněte na krátký dotazník zde, škola vám bude vděčná za zpětnou vazbu.
No a vy budete moci chodit pyšně po Jeseníku a říkat, že právě fušujete do vzdělávání, a že "rozhodujete" o tom, jestli se děti budou učit v přírodě, jestli jim učitelé přestanou dávat známky apod. 

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.