Oslavte vysvědčení na SOS Festivalu

30.06.2023

Kdo chcete stylově zahájit letní prázdniny, máte dnes fajn příležitost na tradičním podniku, který svým už osmým ročníkem zahajuje hudební festivalovou sezónu na Jesenicku. Řeč je o SOS FESTIVALU, za jehož realizací stojí Standa Orel, jedna z dobrých duší Wooxu. Ostatně v areálu firmy (bývalý Moravolen) se pestrá kulturní akce koná.

Ano, z plakátů křičí hlavně punkrockový program, pořadatelé ale vystavěli dramaturgii, v níž si najde to své mnohem širší obecenstvo. Předně, hudba se bude linout ze tří pódií, chybět ale nebude i mnoho doprovodného programu, bez nějž se dobré festivaly dneska neobejdou.

Hlavní pódium budou okupovat kapely tvrdšího ražení s hlavními hvězdami - punkovými The Fialky, plus další bandy včetně jesenických Proti směru.

Podobně tvrdá může být elektro stage, na které se během dnešního večera a noci vystřídá osmička dýdžejů místní stáje The Bassline Fanatiqs.

Uklidit se před muzikou půjde v odpočinkové zóně, jíž kromě stánků s pitím a jídlem tvoří dětský koutek, takže akce je vhodná i pro rodiny.

Je docela možné, že takto tvrdě rozjet prázdniny, vám zaručí, že váš červenec a srpen bude opravdu jízda :-)

Více info na webu festivalu.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.