Online žíznivé okno do Minipivovaru Jeseník

03.04.2020

Mezi ty, kteří jediným rozhodnutí vlády přišli prakticky o 100 % příjmů, jsou malé pivovary, jejichž produkci nenajdete v regálech supermarketů. Tyhle pivovárky prodávají svá piva buď jen ve vlastní restauraci, případně jsou k dostání i v jiných podnicích či pivotékách. Ale ty všechny jsou teď uzavřeny.
Asi žádnému sládkovi se nechce uvařené pivo po pár týdnech vylít do kanálu, a tak ke slovu přichází kreativní podnikatelské myšlení sázející na bezbřehou lásku Čechů ke zlatavému moku. Lidé okolo pivovaru v Kytíne stojí za národní aktivitou 'Zachraň pivo', a ta už doputovala i k nám na Jesenicko. Nejméně na dvou místech okresu je vařeno čerstvé, nepasterizované, nefiltrované a dále chemicky neupravené pivečko, které je potřeba vypít, než se zkazí a některé minipivovary to dostane do problémů. Okres Jeseník se může pochlubit Pivovarem Cestář z Ostružné a Minipivovarem Jeseník. Víkendový Pivovar Cestář má tak věrnou zákaznickou základnu, že své pivo dokázal prodat i jen v PETkách. Každopádně jesenický pivovar se pustil do "boje o vypití" či alespoň upití navařených zásob, rozhodně k tomu potřebuje vaši pomoc.
Pojďme na věc, na jedno kliknutí nakupujete v online žíznivém okénku aktuální nabídku pivovaru zde, vybírat budete ze světlých ležáků Muzikant 11° a Julius 12°. Objednané pivo si můžete vyzvednout po dohodě anebo v pátek mezi 14 až 17 hod. přímo v pivovaru na Březinově ulici.
Tak lidi, jsme národ milující pivo, pojďme podpořit tu pivní pestrost, kterou na Jesenicku i díky Minipivovaru Jeseník máme. Děkujeme.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.