Ondra Kameník vás naučí počítat peníze

22.01.2020

Líbí se nám, když se mozky vracející se na Jesenicko neváhají s nabytými znalostmi podělit i se svými "sousedy". Třeba prostřednictvím přednášky na positivJE MOTIVATORU anebo jakoukoli jinou aktivitou.
Takový Ondra Kameník, co byl na MOTIVATORU vloni, teď hodlá část svých zkušeností z finančního sektoru předat dál. A to hodně prakticky. Tenhle chlapík má v životopise práci v České národní bance a Mezinárodním měnovém fondu, coby lektora si jej budete moci užít v kurzu finanční gramotnosti, jakkoli Ondřej nemá slovo 'gramotnost' rád. Platí ale, že tohle je stále nejpřiléhavější název pro dovednost, s níž dostanete svoje prachy pod kontrolu.
Ondra si připravil čtyřdílný kurz, v jehož rámci účastníky provede nástrahami rodinných a klidně i jen osobních financí, ale jinak, neotřele. Chce vám dát jednoduchý nástroj ke sledování svých rodinných příjmů a výdajů a sestavování různých rizikových scénářů. Rozhodně od něj nečekejte, že vám bude tlačit finanční produkty bank nebo pojištění, tohle rozhodování nechává na vás. Mu jde o to, abyste uměli pracovat s pojmy, jako jsou výdaje, příjmy, půjčka, úrok, nákup auta, koupě nemovitosti..., poslední lekce pak bude o rizicích v příjmech a výdajích. Věcné, praktické, užitečné úplně pro každého, kdo spravuje víc než kapesné od rodičů :-)
Mohlo by se vám líbit, že celý kurz je zdarma, resp. za dobrovolné vstupné. S profesionálem na peníze Ondrou Kameníkem se můžete potkávat každou druhou středu od 18 hod. (vždy asi na 90 minut), a to v termínech 19. února, 4. března, 18. března a 1. dubna. Ostatní informace naleznete na FB kurzu Rodinné finance prakticky

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.