Okres Jeseník hledá firmy přátelské k rodině

26.07.2020

Snad to nezní troufale, když řekneme, že podle nás jsou největším bohatstvím každé firmy její zaměstnanci. Určitě je zásadní produkt, ovšem s nemotivovanými lidmi ani se sebelepším výrobkem či službou stejně neprorazíte. Pardon, motivovat neznamená jen slušně platit, to už víte. Současné řízení vztahů se zaměstnanci tvoří celá paleta nepeněžních benefitů, mezi nimi třeba prorodinná politika.
Pro všechny uvědomělé firmy na Jesenicku máme jeden tip. Nechcete si nechat svoji společnost ocertifikovat jako 'firmu přátelskou k rodině'? Do konce srpna se můžete přihlásit k auditu zaměřenému na firemní kulturu. 'Síť pro rodinu' hledá v Olomouckém kraji podniky vytvářející dobré pracovní podmínky, mající prorodinné aktivity a zabývající se životním prostředím.
Ten audit vám za a) nastaví zrcadlo, jak jste na tom dnes, za b), pokud uspějete, dostanete "kulaté razítko" na to, že to děláte dobře a budete to moci uplatnit coby konkurenční výhodu na pracovním trhu. A určitě to přispěje k lepší atmosféře uvnitř vaší společnosti.
Koho projekt 'Společnost přátelská rodině' zajímá, tady najdete detaily.

Foto (zdroj): Společnost přátelská rodině

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.