Ocenění pro zakladatele Fenixu

10.12.2018

Zakladatel rodinné firmy Fenix Group, pan Cyril Svozil, se chvílemi může cítit jako Karel Gott. To podle toho, jak často přebírá různá ocenění a metály. Jasně, je to nadsázka, pan Svozil asi nemůže říkat "Tentokrát jsem to nečekal.", ale zkrátka je zjevné, že úspěch firmy, která se z garáže dopracovala až na největšího výrobce sálavých topných systémů na světě, rezonuje.
Nevíme, jestli si to dovedete představit, ale letos by se Fenix měl dostal na obrat okolo 1,6 miliardy korun! To je úctyhodné číslo, když si uvědomíte, že produkty firmy zpravidla nejsou řešení stojící stovky tisíc korun. Takže dosažení téhle částky, to je fakt poctivá práce výroby ve všech pobočkách firmy, jesenickou základnu nevyjímaje.
Tohoto poctivého podnikání z Jeseníku si všimli i organizátoři akce 'Nejlepších 100 českých', kteří již od roku 1996 sledují a vyhlašují nejúspěšnější společnosti v naší zemi. Pro rok 2018 se pan Svozil může pyšnit titulem 'Gentleman Pro' a uspěl i v oborovém měřítku v sekci stavebnictví a doprava.
Z jeho vystoupení na souběžně konané konferenci nám v hlavě utkvěla jeho byznysová rada, abyste své firmě nechali šéfovat zákazníky. Jimi sdělená (ne)spokojenost bude největším motorem vašeho podnikání, a to je zatraceně cenná rada. Máte snad pocit, že když voláte na zákaznickou linku mobilního operátora či pojišťovny, že vám pracovnice oddělení k tomu určenému naslouchají? Ne, že? Tak to prosím ve svých byznysech nedělejte takhle blbě.
Aplaus panu Svozilovi a jeho zaměstnancům v Jeseníku, dokázali velkou věc.

Foto (zdroj): archiv Českých 100 nejlepších 

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.