Oceněná fotka hřbitova na Rejvíze

10.02.2019

O Tomáši Neuwirthovi už jsme psali. Šikovný fotograf a kameraman (s dronem) křížuje Jesenicko, hledá lokace, fotí a natáčí, postprodukuje ... dělá krásnou práci. Jeho letošní kalendář 'Askiburgijské pohoří', pro jehož vydání se rozhodl až v říjnu(!), je beznadějně vyprodán, ale Tomáš už spřádá plány na 2020.
Dneska jsme tu kvůli jinému jeho úspěchu. Tomáš má na kole dost naježděný Rejvíz a na místní hřbitov měl spadeno dlouho. Původní záměr byl letní foto ze země se západem slunce, no, nakonec to je fotografie zimní, z dronu a hned se stříbrným úspěchem z fotografické soutěže 'One Eyeland Photography Awards' https://oneeyeland.com/awards.php, což je doposud největší úspěch, jakého v této mezinárodní soutěži dosáhl Čech. A on je to borec z Jeseníku, paráda!
Inspirace pro všechny dronisty, Tomáš při hledání zajímavých míst hodně pracuje s leteckou mapou Googlu a pak čeká na počasí, jasná věc. Inspirace pro všechny fotografy amatéry, Jeseníky a Rychleby jsou dost pěkné na to, aby v nich pořídil zajímavou fotografii kdokoli.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies