Obec Česká Ves rozdávala na Vánoce balíčky s lokálními produkty

23.12.2021

Jestli někdy býváte adresáty různých firemních vánočních balíčků, Ježíšek nebývá moc originální, nejčastěji dostanete lahev vína. V pořádku, víno neurazí a ve finále se vždycky hodí.

S velkým zalíbením sledujeme, jak každý rok přibývá firem a třeba i obcí, které svým zaměstnancům, klientům či obchodním partnerům k Vánocům dávají balíčky a dárkové tašky naplněné lokálními výrobky. Čokolády, marmelády, sirupy, mýdla, alkohol... My totiž přímo od výrobců regionálních dobrot víme, že tyhle vánoční objednávky pro ně tvoří dosti významný podíl na tržbách, k zahození není ani reklama, jakou jim to dělá.

Obec Česká Ves projevila dávku patriotismu, protože své letošní balíčky postavila na výrobcích místní rodinné firmy Ervita. Ta se zabývá potravinářským sortimentem, jako jsou byliny, koření, sušená zelenina a ovoce, semínka, ořechy, dokonce v Ervitě vlastnoručně lisují oleje.

Rozhodně doporučujeme navštívit jejich nově spuštěný e-shop, objednávku můžete zdarma vyzvednout v sídle firmy v České Vsi u bazénu anebo v kamenné prodejně na Masarykově náměstí v Jeseníku.

Jak se Češi učí jíst líp a líp, mají obchody jako je Ervita šanci růst, jejich sortiment na tenhle trend umí reagovat. Navíc e-shop je přesně to, co vám trh zvětšuje z Jesenicka na celou republiku.

Ať žijí lokální producenti.

Foto (zdroj): obec Česká Ves

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.