Nová jarní kolekce 'Jako z herbáře' od Lněné

06.04.2021

Vlna, která do českých domácností vrací přírodu a přírodní věci, jede už pár let, ale ani v tuhle chvíli nedosáhla síly svých možností. Tsunami, které by se z ní mohlo vyklubat, může zákazníkům přinést ještě více dobrého, ať jde o potraviny a nápoje, léčení se, oblékání..., až po celý životní styl stavící na propojení s přírodou.

Touto cestou se vydalo i Lněné, malá lokální značka zabývající se výrobou povlečení, ubrusů a utěrek ze 100% přírodního materiálu - lnu. Jeho zpracování má na Jesenicku obrovskou tradici, na ni Lněné navazuje a svými výrobky míří právě na ty spotřebitele, které osloví přednosti přírodního materiálu majícího na visačce ono hřejivé 'Vyrobeno v Jeseníkách'.

Manželé Věra a Martin Holubovi přichází s novou jarní kolekcí 'Jako z herbáře'. Na lněné plátno "vysypali" svoji sbírku květin, trav a bylin, které po Jeseníkách už jako děti sbírali, a teď se o tu krásu chtějí podělit. Možná to i někoho z vás vrátí ve vzpomínkách do doby, kdy jste si sami herbáře dělali.

Oku to lahodí, určitě doporučujeme navštívit jejich e-shop a udělat si něčím místním radost. Jako to dělávaly hospodyně za časů slavné jesenické textilky Regenhart & Raymann.

Foto (zdroj): Lněné

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.