Není rok 2021 tím správným pro novou kariéru?

30.12.2020

Na konci roku je to vždycky trochu o bilancování, možná by bylo skvělé se ve vzpomínkách na rok 2020 nenechat převálcovat jenom koronou. Možná by bylo vůbec nejlepší se dívat dopředu, čeká nás nový rok, který má myslíme dost předpokladů stát se lepším. No a třeba se může stát lepším i díky tomu, že změníte zaměstnání.
Pokusili jsme se o malou revizi aktuálně volných pracovních pozic a rozhodně jsme mezi nimi našli několik zajímavých nabídek. Mrkněte se na web positivJE - KARIÉRA.
Třeba město Jeseník má vypsána rovnou čtyři místa na posty středního managementu, to by mohlo zaujmout ty z vás, kdo byste rádi měli vliv na směřování Jeseníku.
A Inovační centrum Olomouckého kraje hledá člověka, který mu pomůže s podporou podnikání studentů a startupů. Líbí?
Kdo jste kreativní a umíte s počítačem, mrkněte na inzerát Studia 4, do týmu shání grafika.
Je-li na Jesenicku k mání absolvent práv, nechť pročte inzerát M.B.A. Finance, kam hledají advokátního koncipienta.
V sekci kariéra dále najdete mnoho klasických pozic u klasických zaměstnavatelů, jako jsou například Česko-slezská výrobní, WTC Písečná, Plastkon atp. Klidně pište do komentářů další nabídky práce :-)
Pokud byste ale měli chuť udělat se tzv. sami na sebe, tedy začít podnikat, bude to od 1.1.2021 zase o něco jednodušší. Založit eseróčko za korunu jde od roku 2014, teď odpadá povinnost kvůli té koruně zakládat speciální bankovní účet, jehož vedení stálo víc, než bylo jmění firmy. Ta novinka platí u základního kapitálu do 20 tisíc. Tak jestli máte nápad, chuť a vyjde vám byznys plán (doporučujeme Lean Canvas), pojďte na tom dělat! A klidně se obraťte o pomoc na Inovační centrum Olomouckého kraje, i proto v Jeseníku plánuje kancelář.
No nic, tak přemýšlejte, nikdo nemá do práce chodit nešťastný ...

#okresjesenik #jesenik #jesenicko #kariera #karieranajesenicku #pracenajesenicku #podnikej #zmenpraci #novaprace #zamestnani

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies