Nebuďte naštvaní, z Jeseníku bude šířeno dobro

15.09.2020

Asi každý z nás byl někdy pěkně naštvaný na firmu, která mu naslibovala hory doly a realita pak za sliby dost zaostávala. Nejlepší sazba elektřiny se po pár měsících ukázala dražší než ta původní; super výhodný neomezený datový tarif, co vám jako seniorovi vnutil operátor "určitě" využijete; věren jedné pojišťovně máte povinné ručení každý rok o stovky dražší, ačkoli nebouráte...
Právě takové scénáře zažívala dvojice kamarádů, která si řekla, že to tak nenechá a že se pokusí pomoci i ostatním lidem v podobné situaci. Kopli do vrtule a vytvořili službu Nastvani.cz. Kdokoliv, koho naštve operátor, banka, pojišťovna či dodavatel energií, může popsat svůj problém a Nastvani.cz mu ho pomohou rychle vyřešit. Funguje to tak trochu na principu hromadné stížnost, kdy stovky k odchodu nastartovaných klientů už poskytovatel nebude při vyjednávání ignorovat.
A proč vůbec positivJE o Naštvaných píše? No, protože tihle Nastvani.cz se rozhodli z celé republiky vybrat právě Jeseník a otevřít zde svou první poradenskou kancelář. Ne proto, že by tady bylo více naštvaných lidí ;-), ale prostě proto, že zde mají spoustu kamarádů, líbí se jim tady a mají k Jeseníku pozitivní pouto.
My jsme k tomu blízko a víme, že hledají nové kolegy a kolegyně. Potřebují zkušené komunikativní lidi, co ovládají práci na počítači, mají sociální cítění a chtějí dělat práci s velkou společenskou přidanou hodnotou. Ač je řeč tak trochu o sociální práci, platově je to v každém případě na jiném levelu, nebojte. Možná je tohle alternativa pro telefonní operátory, pojišťováky, zprostředkovatele a bankéře postrádající ve stávajícím zaměstnání větší smysl práce. A ještě jedna maličkost - Nastvani.cz se na Jesenicku rozhlíží po velmi schopném, analyticky přemýšlejícím človíčkovi, který by měl energii tuto jesenickou expanzi vést. Kdo se v tom vidíte, sepisujte motivační dopisy, aktualizujte si životopisy a hrňte to na positivje@positivje.cz, třeba se stanete součástí něčeho velkého. 

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.